Blog

blog_7_duvodu_header_lavaliere-naramky-min.png
27. 09. 2017  7 dôvodov, prečo si zaobstarať náramok Lavaliere

7 dôvodov, prečo si zaobstarať náramok Lavaliere

Vravíte si, aký je rozdiel medzi náramkami Lavaliere a lacnými náramkami z Číny, ktoré predáva mnoho českých internetových obchodov?

 

Na rozdiel od lacných a nekvalitných náramkov sú tie od českej značky Lavaliere vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov nakúpených od preverených výrobcov. Výroba prebieha v Českej republike, za naše náramky tak môžeme ručiť a poskytnúť Vám nadštandardný servis vo forme takmer všetkého na mieru podľa Vášho priania a pozáručného servisu.

 

 

Všetky náramky Lavaliere sú ručne vyrobené, očistené, skontrolované a zákazníkovi odoslané v luxusnej škatuľke. Za svoje peniaze dostanete zodpovedajúci produkt z ušľachtilých materiálov a prírodných kameňov. Náramky prechádzajú náročným testom kvality, než sa dostanú do ponuky. Preto nekupujte lacné kópie, aj tak neušetríte. Ušľachtilé kovy a kamene nemožno kúpiť za niekoľko dolárov. Nikto vám správne neporadí s výberom veľkosti či neopraví náramok v prípade poškodenia zadarmo.

Prezrite si našu ponuku pánskych alebo dámskych náramkov na ruku.

 

Sledujte náš Facebook a Instagram, prinášame vám stále nejaké zaujímavé akcie, súťaže, zľavy a inšpiráciu na outfity, tak nech vám neutečie žiadna novinka :-)

 

 

 

Prečo si zaobstarať náramok Lavaliere?

 

  1. Vyrobené ručne na mieru v Českej republike.
  2. Používame len tie najkvalitnejšie materiály.
  3. Pozáručný servis.
  4. Štýlová škatuľka s vrecúškom na uloženie náramku.
  5. Každý náramok vyjadruje osobnosť nositeľa a má svoj význam.
  6. Možnosť vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  7. Certifikát Český výrobek.