Blog

Napsali o Lavaliere
29. 09. 2017  Čo sa o nás píše inde?!

Čo sa o nás píše inde?!

Pokiaľ radi čítate, odporúčame si prečítať kde a čo sa o nás píše! Celkom dobré čítanie, aspoň pre nás určite:) Nezávislé recenzie a hodnotenia našich náramkov..

A ak vás nezaujíma čo sa píše inde, prečítajte si len o nás!

 


 

Luxurymag.cz

 

Šperky mladej českej značky Lavaliere si za krátku dobu svojho pôsobenia stihli nájsť tisícky fanúšikov a vidíme ich takmer všade okolo seba. Nie je divu, nadväznosť na tradičnú jabloneckú bižutériu, precízne spracovanie a lokálna výroba sú prvky, ktoré tiahnu a bavia. Celý článok

 

 


 

Lui.cz

 

“Už pri otváraní škatuľky má človek pocit, že v ruke drží kus niečoho luxusného. Inšpiráciu veľkými svetovými značkami, ktoré sú preslávené kvalitou, nemožno manažmentu firmy odoprieť. A len tak ďalej! Viac českého kvalitného tovaru, por favor!” Celý článok!

 

 


 

Menstyle.cz

 

Nadviazanie na tradíciu jabloneckej bižutérie, prepracovanosť tej najvyššej úrovne a lokálna výroba. Všetky tieto vlastnosti definujú mladú českú značku Lavaliere, ktorá sa môže pýšiť širokým sortimentom s viac než 350 rôznymi typmi pánskych aj dámskych náramkov na ruku. Celý článok!

 

 


 

Czech St. Glamour

 

Hľadáte zaujímavý doplnok a zároveň šperk? Oboje sa spája v originálnych náramkoch Lavaliere, ktoré si ma úplne získali. Zvykol som si na nich natoľko, že keď ich nemám na zápästí, cítim sa až nesvoj, proste mi niečo chýba. Celý článok!

 

 


 

Twogentlemen.cz

 

Pokiaľ si chcete obohatiť outfit o doplnky ako sú náramky, odporúčam náramky Lavaliere. Celý článok!

 

 


 

Fashionmag.cz

 

Náramky sú vyrábané z prírodných kameňov a ušľachtilých kovov pod dohľadom dizajnérky a každý objednaný náramok je upravený podľa objednávky a veľkosti, vyčistený, skontrolovaný a zabalený do vrecúška a škatuľky. Celý článok!

 

 


 

Beautybytana.cz

 

Okrem kvality a originality ma značka zaujala použitým materiálom. Pokiaľ sa o prírodné polodrahokamy zaujímate, potom určite viete, že každý z nich má svoj význam. Niektoré majú za úlohu chrániť, iné zase dodávať energiu, pomôcť od stresu alebo rôznych ochorení. Celý článok!

 

 


 

Navlnestylu.cz

 

Nie je tajomstvom, že detaily sú práve to, čo podčiarkne výsledný vzhľad celého outfitu. Jedným takým detailom sú práve náramky, ktoré už pár rokov diktujú trendy predovšetkým na zahraničných blogoch, sociálnych sieťach a v magazínoch. Celý článok!

 

 


 

Fashionmagazin.cz

 

Je známe, že doplnky sú dôležitou súčasťou každého outfitu. Vďaka nim sú totiž outfity celistvé a dokonalé. Medzi také doplnky patria aj náramky. My sme sa rozhodli vyskúšať náramky od tohtoročného nováčika – dizajnovej kolekcie Lavaliere. Celý článok!

 

 


 

Proslečny.cz

 

Pokiaľ sa rozhodneš, si nejaký pekný náramok zaobstarať, nech už pre seba alebo ako originálny darček pre niekoho, máš na výber. Môžeš vyberať podľa významu symbolov, podľa významu kameňa alebo proste len ten, ktorý sa ti najviac páči. Celý článok!