Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky korálikový náramok – biely porcelán, shell perly, fazetovaný krištáľ, mliečny achát

Dámsky korálikový náramok – biely porcelán, shell perly, fazetovaný krištáľ, mliečny achát

€38

Povrchová úprava

Veľkosť

Ako merať?
Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Svetloružový odtieň hrá na tomto náramku jednoznačne prím: aby tiež nie, keď je jedným z použitých materiálov sú ružové perly. Dopĺňajú ich ešte krištáľ a porcelanit a spolu vytvárajú úchvatnú kombináciu, ktorá sa hodí snáď všetkým ženám. S týmto náramkom zažiarite skutočne kdekoľvek a kedykoľvek – hodiť sa vám bude pri pracovných jednaniach, večeri s priateľmi aj prechádzkach pri mori.

  • Kvalitný ručne vyrábaný dámsky korálikový náramok z bieleho porcelánu, shell perál, fazetovaného krištáľa a mliečneho achátu.
  • Korálik zo striebra s rýdzosťou 925 v povrchovej úprave podľa Vášho výberu s logom Lavaliere.
  • Vysoko kvalitné elastické lanko. Veľkosť si vyberte podľa Vašej ruky.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Na tento náramok sme pre vás vybrali to najlepšie z korálikov, ktoré máme v našej ponuke. Začali sme našou typickou pozlátenou guľôčkou zo striebra s logom Lavaliere. Potom prišiel na rad krištáľ – ten je silným liečivým polodrahokamom s kvalitou AA a pomáha nájsť harmóniu pre telo i dušu. Zároveň podporuje duchovné poznanie a zlepšuje trpezlivosť. Siahnite po ňom aj vo chvíli, kedy máte problémy so štítnou žľazou alebo zažívaním. Krištáľové koráliky sme doplnili o nádherné ružové perly, ktoré sú najtypickejším ženským symbolom. Symbolizujú ženskú plodnosť a svojej nositeľke dodávajú tak fyzickú, ako aj duševnú harmóniu. Svojim odtieňom s perlami dokonale ladí svetlý achát, ktorý symbolizuje odvahu, silu, lásku a dlhovekosť. Dodáva i pocit bezpečia a udržuje stabilnú auru svojho nositeľa. A na záver sme stavili na koráliky z porcelanitu, čo je hornina, ktorá vzniká vypálením ílov pri teplotách nad 1100 stupňov. Porcelanit podporuje inšpiráciu a kreativitu, posilňuje telesnú odolnosť a pomáha pri neutralizácii prekysleného žalúdka. Na našom blogu si môžete navyše prečítať špeciálne články o perlách a acháte a ich ďalších významoch.