Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky korálikový náramok – mesačný kameň AA, ružový opál, fazetovaný botswana achát

Dámsky korálikový náramok – mesačný kameň AA, ružový opál, fazetovaný botswana achát

Povrchová úprava

Veľkosť

Ako merať?
Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Keď sa snúbi dokonale hladký dizajn s fazetovými korálikmi, vznikne nádherné šperkárske dielo pre ozdobenie každého dámskeho zápästia. Také sa nám podarilo v Lavaliere navrhnúť vďaka kombinácii mesačného kameňa, opálu a achátu a krásu tohto náramku si teraz môžete použiť i vy. Perfektne si bude rozumieť s elegantnými outfitmi a zažiarite s ním i na dôležitej schôdzke.

  • Kvalitný ručne vyrábaný dámsky korálikový náramok z mesačných kameňov kvality AA, ružového opálu a fazetovaných achátov Botswana.
  • Korálik zo striebra s rýdzosťou 925 v povrchovej úprave podľa Vášho výberu s logom Lavaliere.
  • Vysoko kvalitné elastické lanko. Veľkosť si vyberte podľa Vašej ruky.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Nádhera tohto náramku je ukrytá nielen v kombinácii hladkých a fazetovaných korálikov, ale aj v použití tých najkvalitnejších materiálov. Ako základ sme použili koráliky z drahokamu mesačného kameňa s kvalitou AA, ktorý možno nájsť nielen na Zemi, ale ako jeho názov napovedá, aj na Mesiaci. Podporuje intuíciu, dodáva pokoj a pomáha pri problémoch s nespavosťou. Okrem toho obnovuje vnútornú harmóniu a priťahuje lásku. Naša druhá voľba padla na polodrahokam opál, tentoraz v kvalite A, ktorý nás uchvátil svojim svetloružovým odtieňom. Je kameňom dobrosrdečnosti, nádeje a pre zamilovaných tiež kameňom lásky. Posilňuje empatiu aj sebavedomie, pomáha dosiahnuť veľké úspechy a je pomocníkom pri prekonávaní náročných životných prekážok. Navyše zmierňuje prejavy cukrovky a lieči srdce aj pľúca. Ako posledný kameň do tohto náramku sme vybrali achát, a to pre jeho symboliku sily, odvahy, lásky a dlhovekosti. Navyše dodáva pocit bezpečia, udržuje stabilnú auru svojho nositeľa a pomáha prekonávať vnútorné napätie. Viac o acháte si môžete prečítať na našom blogu.