Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky korálikový náramok – mesačný kameň AAAAA, ružový opál, biely porcelán

Dámsky korálikový náramok – mesačný kameň AAAAA, ružový opál, biely porcelán

Povrchová úprava

Veľkosť

Ako merať?
Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
Doba dodania do 21 dní.

Popis produktu

Keď sa skombinujú svetloružové tóny so snehovo bielou, nikdy nemožno šliapnuť vedľa. Preto sme na túto osvedčenú kombináciu stavili aj pri tomto originálnom dámskom náramku, v ktorom sme spojili mesačný kameň, opál i porcelán. Vznikol tak nádherný dámsky náramok, ktorý patrí na zápästie nielen romantickým dušiam, ale skrátka všetkým ženám, ktoré milujú jemné doplnky a chcú zažiariť nech sú kdekoľvek.

  • Kvalitný ručne vyrábaný dámsky korálikový náramok z mesačných kameňov kvality AAAAA, ružového opálu a bieleho porcelánu.
  • Korálik zo striebra s rýdzosťou 925 s logom Lavaliere.
  • Vysoko kvalitné elastické lanko. Veľkosť si vyberte podľa Vašej ruky.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Koráliky z mesačného kameňa, ktorý je drahokamom, sme vybrali v tej najvyššej kvalite – stavili sme na kvalitu AAAAA. Ako už názov kameňa napovedá, okrem Zeme ho môžete nájsť tiež na Mesiaci. Mesačný kameň podporuje intuíciu, dodáva pokoj a pomáha pri problémoch s nespavosťou. Oceníte ho i pri problémoch s počatím, počas tehotenstva aj pri dojčení. Navyše priťahuje lásku a obnovuje vnútornú harmóniu v tele. K mesačnému kameňu sme pridali opálové koráliky, ktoré sú vyrobené z opálového polodrahokamu s kvalitou A. Opál je kameňom nádeje a dobrosrdečnosti a pre zamilovaných dokonca kameňom lásky. Posilňuje empatiu, veľkorysosť a sebavedomie a je vhodným kameňom pri prekonávaní náročných životných prekážok. Posledným použitým kameňom je porcelán, ktorý sa len nevyrába, ale tiež vyskytuje v prírode – ako porcelanit. Ten vzniká vďaka magme alebo podzemným požiarom v sopkách. Porcelanit podporuje inšpiráciu, kreativitu a koncentráciu a pomáha pri prekyslení žalúdka. Koráliky v tomto náramku sme doplnili ešte drobnou pozlátenou guľôčkou zo striebra s logom Lavaliere.