Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky korálikový náramok – mesačný kameň AAAAA, ružový opál, biely porcelán

Dámsky korálikový náramok – mesačný kameň AAAAA, ružový opál, biely porcelán

Povrchová úprava

Veľkosť

Ako merať?
Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Keď sa skombinujú svetloružové tóny so snehovo bielou, nikdy nemožno šliapnuť vedľa. Preto sme na túto osvedčenú kombináciu stavili aj pri tomto originálnom dámskom náramku, v ktorom sme spojili mesačný kameň, opál i porcelán. Vznikol tak nádherný dámsky náramok, ktorý patrí na zápästie nielen romantickým dušiam, ale skrátka všetkým ženám, ktoré milujú jemné doplnky a chcú zažiariť nech sú kdekoľvek.

  • Kvalitný ručne vyrábaný dámsky korálikový náramok z mesačných kameňov kvality AAAAA, ružového opálu a bieleho porcelánu.
  • Korálik zo striebra s rýdzosťou 925 s logom Lavaliere.
  • Vysoko kvalitné elastické lanko. Veľkosť si vyberte podľa Vašej ruky.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Koráliky z mesačného kameňa, ktorý je drahokamom, sme vybrali v tej najvyššej kvalite – stavili sme na kvalitu AAAAA. Ako už názov kameňa napovedá, okrem Zeme ho môžete nájsť tiež na Mesiaci. Mesačný kameň podporuje intuíciu, dodáva pokoj a pomáha pri problémoch s nespavosťou. Oceníte ho i pri problémoch s počatím, počas tehotenstva aj pri dojčení. Navyše priťahuje lásku a obnovuje vnútornú harmóniu v tele. K mesačnému kameňu sme pridali opálové koráliky, ktoré sú vyrobené z opálového polodrahokamu s kvalitou A. Opál je kameňom nádeje a dobrosrdečnosti a pre zamilovaných dokonca kameňom lásky. Posilňuje empatiu, veľkorysosť a sebavedomie a je vhodným kameňom pri prekonávaní náročných životných prekážok. Posledným použitým kameňom je porcelán, ktorý sa len nevyrába, ale tiež vyskytuje v prírode – ako porcelanit. Ten vzniká vďaka magme alebo podzemným požiarom v sopkách. Porcelanit podporuje inšpiráciu, kreativitu a koncentráciu a pomáha pri prekyslení žalúdka. Koráliky v tomto náramku sme doplnili ešte drobnou pozlátenou guľôčkou zo striebra s logom Lavaliere.