Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky macramé náramok – 4 mm koráliky

Dámsky macramé náramok – 4 mm koráliky

Povrchová úprava

Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
Doba dodania do 21 dní.

Popis produktu

V jednoduchosti je krása, o tom svedčí aj tento náš náramok z drobných korálikov z chirurgickej ocele. Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu sa bude hodiť tak mužom, ako i ženám. Kvalitné lanko ho predurčuje na nosenie s ležérnymi outfitmi, napríklad voľnou košeľou a trendy šortkami. Trblietavé koráliky zase donútia ženy, aby tento náramok navliekli k letným šatám a topánkam na kline.

  • Kvalitný ručne vyrábaný macramé náramok z 4 mm korálikov z chirurgickej ocele pozlátených zlatom vo farbe podľa Vášho výberu.
  • Univerzálna nastaviteľná veľkosť vďaka vysoko kvalitnému lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečne uložený v škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Desiatky drobných korálikov z chirurgickej ocele tvorí tento ikonický náramok pre mužov aj ženy každého veku – najdôležitejšia je chuť nosiť originálne šperky vyrobené z kvalitných materiálov a hlavne vyrobené priamo v Čechách. My tento náramok milujeme nielen kvôli jednoduchému dizajnu, ale aj kvalitnému lanku s voskovou úpravou. To má univerzálnu veľkosť, ktorú si môžete upraviť podľa svojej potreby. Nemusíte teda už pri nákupe merať, či vám náramok bude. Až vám dorazí domov, zabalený v krásnej škatuľke Lavaliere, utiahnite si ho alebo povolíte (pokojne aj opakovane), presne podľa svojich predstáv.