Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky macramé náramok – leopard

Dámsky macramé náramok – leopard

Povrchová úprava

Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Si kočka, si kočka, si kočka a perfektne urobená... Nechajte si v ušiach znieť slávny song a na zápästie navlečte náramok z korálikov z chirurgickej ocele s príveskom leoparda-mačky. Na pohlaví pri tomto originálnom kúsku nezáleží, tento náramok sa bude hodiť mužom aj ženám. Jeho elegantné prevedenie z neho robí perfektný doplnok na večernú párty, každodenné pracovné schôdzky aj romantickú večeru vo dvojici.

  • Kvalitný ručne vyrábaný macramé náramok z 4 mm korálikov z chirurgickej ocele pozlátených zlatom vo farbe podľa Vášho výberu.
  • Leopard osadený zirkónmi pozlátený zlatom vo farbe podľa Vášho výberu.
  • Univerzálna nastaviteľná veľkosť vďaka vysoko kvalitnému lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Desiatky korálikov, jeden ako druhý, z chirurgickej ocele sme pre vás navliekli na kvalitné lanko s voskovanou úpravou, vďaka ktorej sa nebude strapkať. Okrem toho je lanko nastaviteľné a môžete si sami vybrať veľkosť, ktorá vám bude najviac vyhovovať – ľubovoľne ho môžete utiahnuť a kedykoľvek zase povoliť. Zvolený symbol mačky je znakom premeny a neustálej zmeny. Svojho nositeľa vždy posúva v živote ďalej a pomáha uzatvárať jednotlivé cykly. Už od staroveku je mačka považovaná za posvätné zviera a nielen preto je obľúbeným symbolom po celom svete. Mačky navyše pomáhajú pri znižovaní krvného tlaku a harmonizujú dušu i telo.