Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky perlový náramok – ružové shell perly, stopery

Dámsky perlový náramok – ružové shell perly, stopery

Povrchová úprava

Veľkosť

Ako merať?
Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
Doba dodania do 21 dní.

Popis produktu

Ružová ako okvetné lístky ruže alebo sladká cukrová vata... Presne takú farbu môžete vidieť aj v nádherných shell perlách, ktoré sme vybrali pre tento náramok. Ružová a perly, to je snáď tá najviac ženská kombinácia, ktorú sme mohli vymyslieť. Je určená pre všetky ženy, ktoré sa neboja dať najavo svoju ženskosť, nežnosť a lásku k romantickým doplnkom.

  • Kvalitný ručne vyrábaný perlový náramok z ružových shell perál.
  • Stopery osadené zirkónmi pozlátené ružovým zlatom.
  • Korálik pozlátený ružovým zlatom s logom Lavaliere.
  • Vysoko kvalitné elastické lanko. Veľkosť si vyberte podľa Vašej ruky.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.
  • Ružové perly môžu časom ľahko meniť odtieň ružovej farby. Nejde o žiadnu chybu, ale o bežnú reakciu tohto dofarbovaného prírodného materiálu. Prečítajte si naše tipy ako sa starať o náramok, aby Vám vydržal v perfektnej kondícii čo najdlhšie.

Nie je snáď žiadny šperk, ktorý by viac symbolizoval ženy, než práve perly. My sme pre vás do tohto náramku zvolili ružové shell perly, ktoré si zamilujete pre ich romantický ružový odtieň. Ten sa môže časom ľahko zmeniť, ale neľakajte sa – nejde o žiadnu chybu, ide len o bežnú reakciu tohto dofarbovaného materiálu. Medzi jednotlivé perly sme posadili stopery s nádherne brúsenými zirkónmi a všetko sme zakončili pozlátenou guľôčkou s logom Lavaliere. Perly dodávajú svojej nositeľke fyzickú i duševnú harmóniu a sú symbolom ženskej plodnosti. Pokiaľ sú perly darčekom, prinesú obdarovanému človeku šťastie. Viac o význame perál aj o tom, ako sa o ne starať, aby boli v perfektnej kondícii čo najdlhšie, sme pre vás pripravili na našom blogu.