Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky perlový náramok – ružové shell perly

Dámsky perlový náramok – ružové shell perly

Povrchová úprava

Veľkosť

Ako merať?
Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Nielen pre Ruženku je tento náramok ako stvorený – dámsky náramok z nádherných ružových perál si zamiluje každá žena, ktorá nemôže byť bez jemných romantických doplnkov. Perly sú jedným z najkrajších šperkov, ktorý môže ženu zdobiť a umocniť jej krásu. Preto by nemali chýbať v šperkovnici žiadnej z nich...

  • Kvalitný ručne vyrábaný perlový náramok z ružových shell perál.
  • Korálik zo striebra s rýdzosťou 925 v povrchovej úprave podľa Vášho výberu s logom Lavaliere.
  • Vysoko kvalitné elastické lanko. Veľkosť si vyberte podľa Vašej ruky.
  • Bezpečne uložený v luxusnej škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.
  • Ružové perly môžu časom ľahko meniť odtieň ružovej farby. Nejde o žiadnu chybu, ale o bežnú reakciu tohto dofarbovaného prírodného materiálu. Prečítajte si naše tipy ako sa starať o náramok, aby Vám vydržal v perfektnej kondícii čo najdlhšie.

Máloktorý materiál dokáže oslniť tak trblietavým čarovným leskom ako perly. Pre ich krásu ich s obľubou používame v našich dámskych náramkoch a o ich popularite svedčí i ich obľúbenosť u našich zákazníčok. Perly sú najtypickejším symbolom žien a svojim nositeľkám prinášajú fyzickú aj duševnú harmóniu. Navyše sú symbolom ženskej plodnosti. Vraví sa, že pokiaľ sú perly darčekom, tak obdarovanému človeku prinesú šťastie. Ružové perly si zamilujete pre ich nádherný pastelový odtieň. Môže sa stať, že sa po čase tento odtieň ľahko zmení, čo však nie je chyba, ale prirodzený vývoj tohto dofarbovaného prírodného materiálu. Prečítajte si preto článok na našom blogu, kde sa o perlách aj o starostlivosti o nich, aby boli krásne čo najdlhšie, dozviete viac.