Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Dámsky shamballa náramok - biely howlit, doštičky

Dámsky shamballa náramok - biely howlit, doštičky

Povrchová úprava

Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Hľadáte dokonalý duchovný pokoj, harmóniu a zároveň štýlový dizajnový kúsok? My sme ho pre vás našli v dámskom shamballa náramku z bielych howlitových doštičiek. Perfektne vám padne k ležérnemu i elegantnejšiemu outfitu a zažiarite s ním tak v kancelárii, ako aj na párty a večeri vo dvojici. Shamballa náramky sú skrátka ideálnym riešením na pozdvihnutie akéhokoľvek outfitu ešte o stupeň vyššie.

  • Kvalitný ručne vyrábaný prémiový náramok z howlit kameňa a doštičiek osadených čiernymi zirkónmi vo farbe ružového zlata.
  • Elegantný, zaujímavý a nadčasový dizajn - hodí sa ku všetkému.
  • Doštička pozlátená ružovým zlatom s logom Lavaliere.
  • Univerzálna nastaviteľná veľkosť vďaka vysoko kvalitnému lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečne uložený v škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Milujete dokonalé tvary v kombinácii s tým najkvalitnejším materiálom? V tom prípade si zamilujete aj náš dámsky shamballa náramok, ktorý tvoria biele howlitové doštičky. Howlit je známy svojimi upokojujúcimi účinkami, svojmu nositeľovi pomáha k harmónii a je mu skvelým partnerom pri meditácii. Navyše pomáha otvárať čakru srdca, vďaka čomu sme láskavejší sami k sebe aj k svetu okolo nás. Symbolika shamballa náramku je spojená s tajomným budhistickým kráľovstvom rovnakého názvu, ktoré je vraj ukryté kdesi v Tibete. Má ísť o miesto plné harmónie, mieru a najvyššieho osvietenia. Zároveň symbolika shamballa súvisí i s liečením reiki. Necháme úplne na vás, či sa pre vás stane shamballa náramok iba módnym doplnkom alebo či ho prijmete aj ako nástroj k ceste harmónie tela aj mysle.