Lavaliere používa cookies, aby vám mohol poskytnúť lepšie služby. Používaním nášho webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
V poriadku

Pánsky shamballa náramok – doštičky

Pánsky shamballa náramok – doštičky

€97

Povrchová úprava

Zrušiť výber
Nebola vybraná žiadna veľkosť alebo povrchová úprava
SkladomU vás za 3 dni

Popis produktu

Páni, ak sú vám blízke východoázijské tóny a ste naklonení budhizmu, tento shamballa náramok je pre vás presne tým pravým. Tvorí ho rad doštičiek posádzaných zirkónmi, ktoré sú navlečené na dvojitom lanku. Ide o originálny náramok pre všetkých mužov, ktorí sa neboja dať najavo svoj vkus a ktorí sa vždy chcú obklopiť len tým najlepším, aj čo sa doplnkov týka.

  • Kvalitný ručne vyrábaný prémiový náramok z doštičiek osadených čiernymi zirkónmi pozlátených vo farbe podľa Vášho výberu.
  • Elegantný, zaujímavý a nadčasový dizajn, ktorý sa hodí ku všetkému.
  • Pozlátená doštička vo farbe podľa Vášho výberu s logom Lavaliere.
  • Univerzálna nastaviteľná veľkosť vďaka vysoko kvalitnému lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečne uložený v škatuľke Lavaliere.
  • Prečítajte si naše tipy ako sa správne starať o náramok.

Základným prvkom tohto náramku sú drobné doštičky posádzané miniatúrnymi, dokonale vybrúsenými zirkónmi. Všetky sú navlečené na vysoko kvalitnom lanku s voskovou úpravou, ktoré si obľúbite predovšetkým kvôli možnosti ľubovoľne meniť jeho dĺžku. Náramok navyše dopĺňa drobná doštička s ikonickým logom Lavaliere. Názov shamballa, ktorý náleží aj nášmu náramku, je podľa tibetských budhistov synonymom pre mýtické ázijské kráľovstvo, ktoré je veľmi komplikované nájsť. Kráľovstvo je symbolom dokonalosti, mieru a osvietenia. Zároveň je ale shamballa tiež výrazom pre energiu, ktorá súvisí s reiki. Ako posledný význam shambally sa uvádza označenie pre vyšší stupeň duchovnej úrovne. Naše náramky shamballa pomáhajú pri hľadaní duševnej sily i pri meditácii, zároveň sú ale štýlovým módnym doplnkom pre každého muža.