final-onas2.png

O nás

Značka Lavaliere vznikla v roku 2016 v Českom raji, na Malej Skale na severe Českej republiky. Zakladatelia sú ľudia, ktorí milujú módu, dizajn, reklamu a on-line marketing. Zároveň boli unavení stereotypom pražských korporácií a chceli sa vrátiť do svojho rodného Jabloneckého regiónu. V ňom nadviazali na svojich predkov v tradícii šperkárskeho priemyslu, ktorým je táto oblasť vyhlásená po celom svete.

Značka Lavaliere v sebe spája vysokú kvalitu a moderný dizajn v podobne originálnych náramkov na ruku. Sami ich radi nosíme a chceme sa o nich podeliť i s vami.

Naša dielňa

Pretože sme z Jabloneckého regiónu, tak tu tiež hľadáme regionálnych partnerov a dodávateľov. Náramky a materiál skladujeme v chránenej dielni v Jablonci nad Nisou, odkiaľ vám tiež odosielame všetky objednávky. Zároveň tu máme kanceláriu a dizajnérske / foto štúdio.

Spolupracujeme s niekoľkými externými dizajnérmi, ktorých vedie naša hlavná dizajnérka a štylistka Natália. Keď dané prvky a dizajny navrhneme, tak všetko z papiera a ceruzky prevedieme do 3D modelu, ktorý potom na 3D tlačiarni vytlačíme a následne si takto v peci vypálime formu. Forma sa potom použije na sériovú výrobu. Všetky prvky, ktoré sú osadené zirkónmi, sú spracovávané ručne a kamene na nich nalepujeme kus po kuse.

lesteni-stribra-lavaliere