vracim-reklamuji-lavaliere-banner.jpg

Vraciam alebo reklamujem

Ako reklamovať výrobok či zmeniť veľkosť?

 

Pokiaľ potrebujete zmeniť veľkosť, pošlite náramok späť na nižšie uvedenú adresu a na papier k náramku pripíšte, čo a ako je potrebné upraviť. Nemusíte písať e-maily, ani volať, informácia na papieri je najlepšia, pretože sa i s náramkom dostane rovno do dielne – v čo najkratšom čase Vám náramok upravíme a pošleme späť. Pri doručení náramku k nám a jeho opätovnej expedícii, vám vždy príde potvrdzujúci e-mail obsahujúci všetky informácie. Pokiaľ nám pošlete náramok a do 5 dní vám nepríde potvrdenie o prijatí, čo sa nestáva – tak až potom nás kontaktujte.

 

Pokiaľ zvolíte zlú veľkosť náramku, radi vám ho upravíme na mieru. Pri nákupe nad 100 Euro je táto úprava vrátane dopravy zadarmo. Pri nižšej čiastke je spoplatnená cenou vo výške 10 Euro, čo sú náklady na prerobenie náramku, administratívu s tým spojenú a poštovné späť k vám. Cena vám bude účtovaná pri prevzatí vymeneného náramku a to dobierkou.

 

Každý náramok zakúpený na našom e-shope môžete do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu v prípade, že nejde o zákazkovú výrobu.

 

Prišiel vám náramok poškodený či s inou chybou? Ihneď ho nafoťte a vyplňte reklamačný formulár tu a kontaktujte nás telefonicky alebo na info@lavaliere.sk. Pri reklamácii nám do e-mailu a i k náramku do obálky pošlite vyplnený formulár a detailne popíšte problém a náramok zašlete na adresu nižšie. Vrátené peniaze či nový náramok vám zašleme po prijatí náramku a spracovaní reklamácie tým spôsobom, akým ste vykonali pôvodnú platbu.

 

Pokiaľ nám pošlete tovar opotrebovaný či poškodený, ale preukázateľne nie našou vinou, vrátime vám pomernú časť ceny, popr. sa môžeme dohovoriť na oprave produktu/zaslaní nového. V prípade vrátenia tovaru a reklamácie hradí poštovné vždy kupujúci.

 

Podrobné informácie nájdete v obchodných podmienkach.

 

Doručovacia adresa na reklamácie:

 

Lavaliere s.r.o.
Podhorská 1236/48
Jablonec nad Nisou 466 01

Česká republika